Dom, ul. Sielanki
Sielanki, Sadowa, mazowieckie
- 2 390 000 zł
- 267 m²
- 8 951,31 zł/m²
Agata Wrześniak
Skontaktuj się
Dom, ul. Sielanki
Sielanki, Sadowa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom, ul. Sielanki
Zaktualizowane: 12 maja 2026
2 390 000 zł 267 m² 8 951,31 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
5
835 m²
garaż w bryle budynku
2012
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
835 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2012Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 390 000 zł (8 951,31 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 267 m², 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 835 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, studnia, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: "LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 7000/2145/ODS
Lokalizacja
- Adres: Sielanki, Sadowa, Łomianki, warszawski zachodni, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las, jezioro, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, tenis, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości